| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Nu-mi mai merge muzica la NFSU2! Va rog nu lasati raspunsuri de genul "ai dat drumul la boxe" etc. Astept raspunsuri de la cei care se cunosc si au mai jucat NFSU2, nu de la cei care vor doar sa se bage in seama sau au chef de glume proaste! Poate imi spuneti exact ce si cum sa fac setarile si unde se afla foderul cu muzica respectiva ( in caz ca voi avea nevoie, am descarcat deja de pe net muzica NFSU2 dar nu stiu ce sa fac...). Precizez ca jocul il am de cativa ani si l-am tot jucat, a mers muzica candva dar acum nu! Nu-mi spuneti sa iau altul! Vreau doar sa rezolv problema. Multumesc.

1 răspuns:
| danydanyel012 a răspuns:

Eu cred ca este din cauza crack-ului sau jocul trebuie reinstalat.