| denisD321 a întrebat:

Am descarcat recent jocul The Godfather, cel din 2006, dar jocul are un lag imens aproape tot timpul si cand conduc aproape se blocheza.nu conteaza setarile grafice. am mai jucat jocul acesta tot pe acest sistem cu orice setari si a mers minunat.
care ar putea fi problema?
cum as putea sa rezolv?

1 răspuns:
| Vu a răspuns:

Probabil ca iti este vechi si uzat sistemul..si eu de exemplu am aceeasi problema, curand am sa-mi cumpar piese noi, mult mai bune, te sfatuiesc sa faci acelasi lucru in caz ca piesele iti sunt mai vechi de 5 ani si esti gamer inraitbig grin Funda?=)