| alexander497 a întrebat:

Ajutor! Vreau sa joc FIFA 11 online si am gameranger si toti aia cu care vreau sa joc mi-au spus ca imi trebuie programul 1.01 patch fifa11. Bun, cand incep descarcarea de fiecare data se opreste si spune asta: OLD FILE NOT FOUND. HOWEVER, A FILE OF THE SAME NAME WAS FOUND. NO UPDATE DONE SINCE FILE CONTENTS DO NOT MATCH. De ce? Si daca nu stiti cum as putea sa joc fifa 11 online? Va roog! FUNDA.

Răspuns Câştigător
| cypryan11 a răspuns:

Salut
Si eu am aceiasi problema ca tine
Dar faza la mine e ca am jucat fifa 11 mult si inainte imi mergea sa imi instalez patch 1.01, dar dupa ce mi-am instalat windowsul odata imi aparea aceiasi eraore ca si la tine
Si poti juca FIFA 11 asa fara patach dar majoitatea jucatorilor joaca cu patch
Exista un site unde poti juca fifa 11 cu alti jucatori unde am jucat si eu fifa 11 uite profilul meu->http://cupacupelor.ro/cont.aspx?id=6451
Si daca vrei fa-ti cont pe site si o sa facem cupe de fifa 11 in care sa se joace fara patch 1.01