| anonim_4396 a întrebat:

Am 2 conturi pe un site gen facebook.sunt plecata din tara dar am primit un mail pe tel de cerere de prietenie de pe un cont de al meu pentru celalat, iar ieri nu ma lasa sa ma loghez pe mess ca nu mergea parola. spuneti-mi ca exista si alta explicatie decat ca imi umbla cineva prin pc straight faceFunda!

1 răspuns:
| delete1 a răspuns:

Acum cateva zile a aparutun "virus" care pun brese in securitate si cred cel mai probabil ca cineva ti-a aflat parola si id la acel cont si a intrat si pe mess si ti-a aschimbat parora PS : schimba-ti parola la contul ramas si la toate conturile importante pe care le mai ai. sper sa am fost de folos!