| wizard112 a întrebat:

Am acest calculator : Intel core i7-4790 3.60GHz, placa video gt740 2gb ddr5 128bit, 2gb ram ddr3, 1tb sata3 si mi-am descarcat GTA V pe el l-am instalat tot, merge dar cand intru in oras merge sacadat, prin afara orasului merge super ok pe orice rezolutie dar in oras si pe low si pe normal high orice merge sacadat... din ce cauza? Unii spun ca trebuie sa se incarce mapa complet dar nu stiu ce sa zic, astept raspunsurile voastre, dau funda!

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Placa video foarte slaba si foarte putini rami! Iti trebuie minim 6 gb ram.

| wizard112 explică:

Sus am gresit, nu sunt 2GB ram ddr3, sunt 4 GB ram ddr3