| Silviu202002 a întrebat:

Am aflat ca multi stiu sa faca un site, va rog spuneti- mi si mie cum se face, si vrea sa va mai intreb ce inseamna o funda?

2 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, in primul rand pentru a face un site ai nevoie de ceva pregatire, de foarte mult timp si nervi de fier. La inceput o sa ti se para greu dar dupa vei vedea ca nu e chiar asa.
Pentru inceput iti recomand sa incepi cu blogurile gratuite gen : www.blogger.com / https://ro.wordpress.com/. Dupa totul va veni de la sine.

| MrCaNaByS a răspuns:

O funda inseamna semnul de recunostinta pe care il oferi pentru raspunsul pe care il consideri cel mai bun.