| Raducuuu11 a întrebat:

Am ajuns într-un moment pe GTA Single Player ca nu îmi mai apare vreo misiune de făcut, dar sigur nu am terminat misiunile(nu am ajuns nici la jumate cred). Cum pot face sa îmi apara misiuni de făcut?

2 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Poate erau optionale si ai terminat-o pe principala si parasit locul, de asta nu mai sunt posibile. Sau te-ai jucat la setari si le-ai dat "hide".

| gtasacjlol92717 a răspuns:

Buna! Dacă mi ai putea spune la ce nivel de progres al jocului esti, te-aș ajuta cu plăcere!