| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca apare outlast 2 în Martie 2016.

Totuși niște băieți fani outlast au zis ca s-ar putea ca outlast 1 și outlast wisterblower s-ar putea sa fie mici copii pe lângă asta.

Ia gândiți-vă ca construcția lui a început încă de la lansarea primului outlast.

Cică e de 10 ori mai horror ca outlast 1.

Asta înseamnă 50% șanse mai mari sa faci infarct când ești alergat de Big Guy 2 laughing

Voi ce părere AVEȚI?

Apropo!

Aveți idee cat ar putea costa pe ps4?
Și dacă se lansează pe ps4 prima data și nu pe pc?

Răspuns Câştigător
| wLt a răspuns:

Hai salut.
Sunt un mare fan a Outlast-ului, mor de nerăbdare. Abia aștept să apară. O să apară pe toate platformele în aceeași zi. Prețul va fi în jur de 250-300 lei pe PS4, oricum, variază. Fundă?

| wLt a răspuns (pentru wLt):

Mulțumesc frumos!

1 răspuns: