| Hancu_George_2001 a întrebat:

Am auzit de la un prieten ca jocul CS:GO o sa fie la oferta pe Steam la 2 euro... Este adevarat? Si daca da, cand este oferta?

Răspuns Câştigător
| xMentalistul a răspuns:

Dupa 1 ora de cercetare si de verificat site-uri te anunt cu nefericire ca nu va fi nici o oferta la cs go.Imi pare rau! Sunt 99% sigur ca nu sunt oferte in viitorul apropiat.Probabil la craciun caci multe jocuri sunt la oferta de craciun dar in rest valve sau steam nu au anuntat nici o oferta! Sper ca te-am ajutat!

| Hancu_George_2001 explică (pentru xMentalistul):

Multumesc mult pentru raspuns... oricum mai am nevoie de doar 4 euro pentru a-l puntea cumpara.

2 răspunsuri:
| Linca_Mihaita_1994 a răspuns:

Nu o sa fie dar iti recomand sa il cumperi de pe G2A este mai ieftin si tot acelasi lucru este.