| WW2K18 a întrebat:

Salutare, vreau sa bag 10 euro in steam >50 lei pentru a activa contul, dar un prieten mi-a spus ca trebuie sa astept undeva la 15 zile ca sa pot juca CS:GO si sa iau skinuri e adevarat?

Răspuns Câştigător
| Jakye a răspuns:

Salut,
Dacă cumperi Counter Strike: Global Offensive îl poți juca instant după ce l-ai cumpărat.
Da să poți lua skin-uri (prin trade) trebuie să aștepți 1-2 săptămâni după ce ai activat Steam Guard. Dacă e activat de mai mult poți lua skin-uri (prin trade) instant.