| ANONYMBOSS293 a întrebat:

Am auzit pe un prieten ca se pot cumpara jocuri de pe steam cu ore facute pe jocuri free de pe steam. Cica ar fi cumparat 3 jocuri cu ore. Se poate?

2 răspunsuri:
| sMecki1000 a răspuns:

Nu, nu se poate de pe Steam. Insa poti de pe Raptor. Joci de exemplu FIFA 14 si cu cat joci mai mult iei mai multe puncte. Cu acele puncte iti iei ce vrei, Dirt 3, placi video si poti participa la tombole cu doar 200 puncte si iti poti alege ce vrei. Funda?

| userul7200 a răspuns:

Cum sa se poata rolling on the floor Prietenu tau s-o dat numa ''smecer''.