| Tentacle111 a întrebat:

Daca un prieten de-al meu si-a cumparat niste jocuri pe Steam, care sunt situate in Steam/SteamApps/Common poate sa mi le de-a si mie? Funda + Multumesc!(Adica le,, bag" put si simplu la mine si o sa imi mearga? Ce ziceti?

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca ar fi fost posibil asa ceva, nimeni nu ar mai fi dat banii pe ele.

| Tentacle111 explică (pentru Ronnix):

Da...mi se parea mie ca e prea simplu happy!

| Borderline a răspuns:

Nu. nu se poate, s-ar putea eventual daca ti-ar imprumuta contul de pe care a cumparat jocurile. Jocurile au protectie si nu pot fi copiate doar cu un simplu copy>paste.

| sergO3 a răspuns:

Nu se poate. Crezi ca aia sunt prosti sa faca asa ceva ca tu sa poti da copy paste la jocuri?