| aleicsandru a întrebat:

Am auzit si eu ideea de a face bani din steam market. Recomandari de jocuri?

2 răspunsuri:
| gamersamp12 a răspuns:

Iti recomand Planetside2 este free pe steam si se pot bate cate 10.000 de jucatori pe aceiasi harta momentan jocul nu are decat 5000 - 5200 de jucatori online in timpul zilei. Jocul nu are lag. BTW jocul e foarte hard adica sa intri intr-o batalie de 100 vs 100 vs 100 pentru ca sunt 3 factiuni in joc deci s-ar putea ca din prima sa mori la geru.

| sammy7 a răspuns:

Orice joc care are Trading Cards.