| Gamers a întrebat:

Salut prieteni as vrea sa imi iau si eu steam si sa imi fac cont pe steam pentru a juca unele jocuri online dar am auzit ca trebuie sa dai bani pentru ati face cont de steam sau pentru al donwloada asa este trebuie sa dau bani pentru a face cont sau este gratis si daca se poate sa imi spuneti de unde il pot downloada si unde imi pot face cont

1 răspuns:
| Lazaurus a răspuns:

Contul, programul si chiar si unele jocuri( half life 2 deathmatchfiind cel mai bun) sunt gratis
din cand in cand mai e si cate un weekend in care se pot juca si alte jocuri gratis
http://store.steampowered.com/