| godzmadalin a întrebat:

Am avut steam si nu m-i se deschidea mereu. asa ca l-am dezinstalat si apoi am incercat sa il sterg. Surpriza ca nu merge sa sterg cateva fisiere(10-15 ceva de genu). Imi spune Cannot Delete Cs : Acces is denided. Make sure the disk is not full or write-protected and that the file is not currently in use. Si nici sa il instalez iar. nu merge. Cine stie cum sa il instalez iar si sa mearga? Ps : Fundaa+vot

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ediroman123 a răspuns:

Ce windows ai? porneste in safe mod si stergel! ca sa intri in safe mode ti apasat pe F8 CAND BOOTEZI DE PE HARD

| yalberto98 a răspuns:

Pt ca nu l-ai dezinstalat complet multe programe nu se dezinstaleaza complet si iti raman cateva programe de la acel program in calculator iti trebuie un program ca sa il dezactivezi complet se numeste revo uninstaler dar daca mai ai shortcut lui poti sa intri dupa ce ai instalat programu care ti l-am spus si dupa iti apar toate programele pe care le ai in calculator si dai pe pe steam si dai dezinstaleaza o sa iti apara undeva sus gasesti tu sper ca te-am ajutat
Funda plz + vot ai zis