| bella98 a întrebat:

Hei Tu! am mare nevoie de ajutor! AM avut ac antivirus pentru PC Avira (adica inca il mai am) numai ac nu prea imi plac serviciile oferite! asa ca am tras acum Avast (Care deja mi-a gasit multi virusi). Numai ca acum nu ma lasa sa imi sterg Avira! imi spune ceva de genu : "cannot delete about Acces is denied. Make sure the disk is not full or write protected and that the file is not currently in use!" CE pot face ca sa sterg avira! dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Dragosh123 a răspuns:

Practic din traducere se intelege ca : Nu se poate sterge ca accesul este refuzat.si sa te asiguri daca nu cunva discul este plin sau protejat cu vreo parola.ori programul nu este inchis bine. Inchide programul si apoi il stergi din control panel daca nu foloseste Unloker. Il gasesti pe google foarte usorbig grin

3 răspunsuri:
| Ryuk751 a răspuns:

Trebuie sa apesi alt+ctrl+del dai la procese si inchizi avira antivirus. daca nu incearca REVO UNISATALER. sper sa mearga.

| bella98 explică:

Ac = ca

| razvyi a răspuns:

Nu stiu ce poti face dar cu ce de deranjeaza avira? lasale pe amandoua