| Chlo a întrebat:

Heei. Am descarcat ieri un episod dintr'un serial si mereu cand intru in partia unde se afla imi apare o casuta in care spune ca s-a intamplat ceva si sa dau "send error report" sau "don't send" si am incercat sa sterg episodul si nu m'a lasat si mi-a aparut "cannot delete numele episodului. Make sure the disk is not full or write-protected and that the file is nor currently in use." Deasemenea l'am scanat crezand ca este un virus dar nimic. Ajutor. Va rog. Funda + vot. m-am saturat cand intru in partia respectiva sa se inchidastraight face heeeeeeeeelp.

1 răspuns:
| NoCharachter a răspuns:

Pai, windowsul tau nu-l accepta. Recomandat e sa dai Don't send.