| Fhbfey a întrebat:

Am comandat recent fifa 18 pentru pc pe care vreau sa îl conectez la tv pentru o imagine mai mare, mai buna. Dar nu stiu dacă se poate sa mai conectez la laptop încă 2 joystick-uri sau unul singur pentru a juca multi/single player. Se poate sa conectez cele 2 joystickuri la laptop și laptopul la tv și sa iasă ceva cât de cât ca lumea? Menționez ca nu am ps sau Xbox

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Poti pune doua gamepad-uri fara probleme, usb-uri libere sa ai.

Poti conecta laptop-ul la tv atat timp cat ai iesire pentru video.
Daca nu ma insel fifa suporta pana la 4 gamepad-uri.