| TheSpecialOne a întrebat:

Cum pot juca meci online pe Fifa Online 2? Abia am jucat 5 meci8uri single player si as vrea sa trec la multi dar nu stiu cum. Vreau pe cineva care joaca mai demult sa ma instruiasca putin.

2 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Auzi...daca vrei sa joci online Fifa, incearca sa joci prin GameRanger! e super marfa!

| MariusPantera a răspuns:

Da vezi ca sus este un laptop dai pe el si dai world tour si dai dupa aia beggin match si joaca acolo. daca vrei mai multe detalii baga id meu de skipe bajanaru.marian1 (skype)