| adrianpetrican a întrebat:

Am comandat un joc pe Amazon si am selectat Standard Delivery. Cu ce curier imi va fi livrat coletul?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu nici un curier, ca la "standard" vine cu posta normala si serviciul cel mai ieftin in 2-3 saptamani.

| adrianpetrican explică (pentru Violleta2022):

Ce trebuie sa selectez sa imi vina cu un curier?

| Violleta2022 a răspuns (pentru adrianpetrican):

Acum nu mai ai ce sa selectezi, fiindca pachetul este deja selectat si procesat, urmand probabil sa plece din China sau America, depinzand dupa ce plaforma amazon l-ai cumparat.

Trebuia sa selectezi de la inceput cand ai cumparat produsul ca vrei sa ti-l puna express sau DHL, dar plata unui curier international, te costa cateva zeci sau sute de dolari.

| adrianpetrican explică (pentru Violleta2022):

Si curierul internatiobal imi aduce pachetul la usa?

| Violleta2022 a răspuns (pentru adrianpetrican):

Da, Fedex si DHL iti aduc pachetul direct la usa si ti-l predau personal in mana, pe semnatura, doar ca sunt foarte scumpi.