| sEusebiu a întrebat:

Am cont de saman dar nu stiu daca sa il fac vindecare sau zmeu.
ce credeti care i mai bun?
cum sa cresc calificul si caracterul.In ce ordine?
am level 75!
Ofer

Răspuns Câştigător
| WaNt3D1856 a răspuns:

Depinde daca vrei pvm te faci zmeu dar daca vrei pvp te faci la vindecare.
In ambele cazuri umpli inteligenta apoi vitalitatea iar daca ramane adaugi la dexteritate.
Daca serverul e unul cu nivel maxim 127 sau 250 la nivelul 122 si 2 bile vei avea full status.
Funda?

1 răspuns:
| Rocker4Ever a răspuns:

Eu ti-as sugera sa il faci pe zmeu si la caracter ar trebui asa:inteligenta pv aparare si pm. Fundabig grin?