| Edynhooo a întrebat:

Deci am si eu o intrebare despre jocul stupid dar totusi atractiv metin2:
Sunt saman de lvl 16 pe zmeu {corvus, galben} si chiar nu stiu cum sa ma cresc. E mult mai greu cu samanul ca am inteles ca ii trebuie buffurile mari si pana imi fac buffurile mai mari nu e asa bun. Nici iteme nu prea am. Cam care sunt pasii unui cont de succes. (cu cat mai detaliat cu atat mai bine big grin)

Multumesc mult:*:*

2 răspunsuri:
| andy2000 a răspuns:

Trebuie sa faci skilurile P ca sa fie bune de la 20 de puncte devim M1 si trebuie sa citesti cartea care trebuie pntru a fac G1 si de la G1 devin P, citint pietrele spiritului! Toate astea se gasesc la invatatorii de lupta!

| LauraKaulitz a răspuns:

Mai bine lasa-te de joc. Eu mi-am irosit 4 ani din viata cu acest joc. Mama imi spunea ca nu o sa ma ajute cu nimic dar atunci nu o credeam. Nu stiu daca vrei sa pui in practica sfatul meu. Daca nu, incearca sa te joci pe un privat happy E mult mai usor. happy