| StefanFroSSt a întrebat:

Am cont de steam.Mi-am reinstalat windosw, am instalat steamu si cs, dar cand intru in cs pe ori ce server as intra imi apare ceva ca nu merge downloadat mapa sau orice trebuie instalat.Ce am patit oare si ce trebuie sa fac sa imi mearga?

2 răspunsuri:
| StefanFroSSt explică:

Nu este moca.L-am luat cu 10euro de pe computer games.Si de cand a aparut update-uri noi imi face figuri.

| ionut098 a răspuns:

Cel mai bine e sa joci fara steam daca ti-ai facut cont moca e clar