| Ionutszu a întrebat:

Am cont pe steam. am cumparat cs go si l-am fdescarcat pe laptop si acum vreau sa-l descarc pe un altul. pot sa il descarc fara sa mai platesc? Sau ce trebuie sa fac, am doar cont pe care am cumparat deja cs go.

2 răspunsuri:
| BlaDe12345 a răspuns:

Te loghezi cu acount-ul de steam pe "celalalt" si descarci cs:go si pe el.
CS:GO trebuie cumparat, nu poti sa il joci pe 2 PC-uri si acelasi cont.

| Alexutzu545 a răspuns:

Daca ai cs go cumparat de pe steam si sa zicem ca l-ai descarcat etc te joci, si vrei sa te joci cu acelasi cont si altundeva sa zicem la verisor trebuie doar sa il descarci si acolo dar sa te loghezi cu contul pe care ai cs go cumparat