| IAmAnonim a întrebat:

Mi-am facut cont pe steam si vreau sa-mi descarc cs 1.6 de pe steam.cum fac? trebuie sa platesc sau exista freo smecherie? sau il are cineva si vrea sa mi-l dea si mie? funda! si voturi

3 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Counter Strike 1.6 e un mod Half Life, nu trebuie cumparat. poate fi downloadat gratis
http://counter-strike.soft32.com/

| IAmAnonim explică (pentru Andrei7520152):

Mie im trebuie sa intru in pgl sa joc cu profesionalisti si de aia imi trebuie cs dupa steam

| Killer32 a răspuns:

Am cont pe steam si din pacate se cumpara eu am platit acest joc si sunt mandru de el happy