| AlexCR7 a întrebat:

Ca sa descarc steam trebuie sa platesc sau daca imi fac cont?

3 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Nu, contul til poti face gratis, faza e ca daca vrei sa iti cumperi un joc platesti happy

Răspuns utilizator avertizat
| Denisutss a răspuns:

Steamul te costa bani prietene.
El este un program : www.steampowered.com pe care il poti descarca din linkul` care ti l-am scris mai sus.

Ca sa iti faci cont iti trebuie 10 euro ORANGE, ii trimiti pe computergames si iti da un cod de activare, dupa ce trmiti bani.

Eu m-am lasat acum vreo 1 luna si jumate de jocuri, jucam numa pe Steam. Il vand cu 8 euro ORANGE, am 4 jocuri pe el, 2 conturi pe playzeek.com de 2 verzi + un cfg foarte bun original. Jocurile sunt : cs 1.6, cs :G0, CS:CZ si HALF LIFE.

denis_beeT0n23 id meu.