| anonim_4396 a întrebat:

Am cumparat de curand Battlefield 4. L-am instalat tot, s-a instalat si China Rising totul bine.Dar cand dau play nu se intampla nimic.
Daca dau pe "bf4.exe" imi zice ca nu am versiunea de windows potrivita si ca trebuie sa ma duc la "bf4_x86(aceasta este versiunea pentru windows de 32 de b pe care o am eu). Cand ma duc la "bf_x86" tot nu se intampla nimic.Am incercat cu run as administrator.Nu a mers si am cautat pe net unde normal ca nu am gasit nimic folositor.Am facut un update la placa video.
HELP! Dau 100000 de funde cine ma ajuta.
P.S:-Eu am windows 7!

4 răspunsuri:
| mickeyMT a răspuns:

Hmm, cerintele minime le indeplinesti?
De obicei, cand unui soft nu i se indeplinesc cerintele minime, acesta nu porneste sau da anumite erori. Din cate ai zis tu, eu tind sa cred ca nu ai destula memorie ram.
Uite si cerintele minime:
CPU:Core 2 Duo E6600 2.4GHz Sau Athlon 64 X2 Dual Core 5600+
GPU: GeForce 8800 GT Sau Radeon HD 3870
RAM: 4 GB
DirectX: Dx 11

| anonim_4396 explică (pentru mickeyMT):

Da imi merge.Dar nu mai conteaza am reusit sa il fac.Am dat pe "Troubleshoot Compatibility" si a facut niste setari si a mers.

| GhostAlin a răspuns:

Incearca sa dai cu la propietatile jocului la compatibility si da run with windos xp

| anonim_4396 explică (pentru GhostAlin):

Am incercat windows 7, vista, xp sp2/sp3,windows 2000, etc.Dar nu se intampla nimic. Oricum multumesc.