| IonutH98 a întrebat:

Vreau sa pun intrebarea asta celor care au xbox 360 sau care au habar despre el. Am primit de curand un xbox 360 de la cineva si vreau sa stiu daca am nevoie de xbox live pentru a putea juca jocuile online,sau pot sa ma joc si fara xbox live?
Astept un raspuns, cine ma lamureste primeste funda.winking

Răspuns Câştigător
| anonymous00702 a răspuns:

Salut, daca ai jocurile cumpara sau descarcate poti sa joci online, nu am auzit nici unde ca trebuie sa ai si un xbox live, oricum nu toate jocurile pe care le descarci o sa-ti mearga online (mari sanse) majoritatea sunt piratate deci daca vrei sa joci online cumpara jocurile.
Sper ca te-am ajutat, salut

| IonutH98 explică (pentru anonymous00702):

Vreau sa cumpar jocurile nu am xbox-ul modat dar zicea cineva ca trebuie sa cumpar licenta pentru xbox live si nu eram sigur...

1 răspuns: