| cassian2002 a întrebat:

Am cumparat un controller wireless de la myria.Controller pe browser si in diferite aplicatii merge ca am testat dar pe jocuri de ex fifa 20 rocket league nu il vede, adica merg doar cateva butoane dar nu cum ar trebui.Este un controller plug and play deci ma gandesc ca nu ar trebui sa aiba drivere. Am si cautat pe internet si nu au. Niste idei ce i-as putea face ca sa mearga?

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Descarcaxbox 360ce. Il deschizi, alegi xinput si configurezi butoanele, si dai drumul la joc.