| Ionut_Laurentiu_Lazar_1994 a întrebat:

Am cumparat un redeem code pentru google play si nu mergea in tara noastra, asa ca am schimbat tara si tot nu merge...ma poate ajuta cineva am dat 50 lei pe acel cod si mu vreau sa fie degeaba... ofer funda!

Răspuns Câştigător
| timiHash a răspuns:

Https://support.google.com/......er/7287311 incearca aici. Bafta!

2 răspunsuri:
| Ionut_Laurentiu_Lazar_1994 explică (pentru timiHash):

Ms dar nu inteleg eu am contul pe Italia si daca pun niste coduri postale din uk nu merge...adica imi tot arata orase din Italia, nu se schimba...conteaza daca sunt pe telefon?

| timiHash a răspuns (pentru Ionut_Laurentiu_Lazar_1994):

Probabil ca iti ia locatia, nu stiu sigur. Incearca si de pe laptop/pc.