| gabiburlea a întrebat:

Am descarcat assassins creed 2 si l-am instalat dar cind il deschid imi scrie ubisoft game langher error code 1 va rog ce sa fac dau funda

Răspuns Câştigător
| HiddenValld a răspuns:

Hei fi atent...da click pe imag virtuala open prin nero image drive sau prin deamon tools instaleazal.o sa iti ceara serial number il bagi il cauti pe net daca nu il ai in folder apoi dai click dreapta pe imag acolo la my computer dai open si scrie undeva crack copiezi cracul in C unde ai instalat jocul si joci sper sa te ajute. funda?big grin