| megamind03 a întrebat:

Am descarcat Battlefield 3 si nu inteleg de ce imi merge sacadat, ori are bug versiunea care am descarcat o ori nu stiu...totusi am o configuratie decenta la pc:intel pentium dual core de 2.7,4gb rami, placa video nvidia geforce 9500 GT de 1 gb...straight face. l am instalat si pe windows 7 x86 dar si pe x64(la recommended system requirement zice ca cere x64 dar tot ca naiba merge).
Stie cineva vreo rezolvare? vreun patch ceva.sau a mai patit cineva asta?

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Imi pare rau sa te informez ca ceea ce ai tu e departe de a fi o configuratie decenta pentru BF3 - placa video e o mizerie. In rest, e OK. Daca iti iei si ceva ce se poate numi "placa video" sint sigur ca nu vei mai avea probleme.