| EdiT a întrebat:

Am descarcat Battlefield 3 si nu inteleg de ce imi merge sacadat, ori are bug versiunea care am descarcat o ori nu stiu...totusi am o configuratie bunicica la PC: QuadCore AMD Athlon II x4 630 (2.8 GHz)
placa video:ATI Radeon HD 4300/4500 Series (1 GB)
Sistem de operare: Windows7 x32
HDD: 500GB

Stie cineva vreo rezolvare, ceva patch?

A mai patit careva asta?

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Inchide din programe si inchide si browserele. Sau poti sa pui alt crack.

2 răspunsuri:
| Ionut_Ionescu_1982 a răspuns:

Normal ar trebui sa ti mearga, pentru ca ai placa video ATI, deci sa va fac sa intelegeti, placile ATI sunt bune pentru acest gen de joc shooter action cele de la Nvidia cele stil avion si nu numai gen fifa 13, dar asta nu inseamna ca jocul nu va merge pe cele Nvidia dar nu poti juca detalii maxim, inca ceva daca placa video este pe 64bit poti sa ai si 3giga cu ddr 3 e proasta, de asta trebuie sa va cumparati pc pentru nevoile care le aveti, cei cu placa Nvidia, sa nu aveti frame rate face ti 2 setari de baza:
1. Vertical synk--->off
2.Alegeti Performance (chiar daca se vede un pic mai rau dar nu va face frame rate).

| EdiT explică (pentru Ionut_Ionescu_1982):

Placa mea video era destul de veche. Până la urmă mi-am făcut un upgrade la Pc și nu am mai întâmpinat vreo problemă.