| JustLexu a întrebat:

Am descarcat cfg SeDaN si nu prea ma pricep dar are o setare in el si din cauza acestei setari nu pot sa vad prea mult peste cutii / altele gen zid etc. de exemplu nu pot vedea decat putin peste cutiile de pe map : awp_india sau peste peretele din groapa de_dust2x2 etc ( sunt mai multe mape dar acestea sunt cele mai cunoscute de catre voi si va puteti da seama mai repede la ce ma refere

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| EduardFcp a răspuns:

Iti recomand sa stergi acel cfg.sedan, ca toate ce sunt pe net sunt porcarii, si cel a lui craven etc etc, mai bine fara cfg care iti distrug cs. Funda?