| AntiHero a întrebat:

Ieri am descarcat un server de cs 1.6 jb de pe net ca sa joc cu prieteni mei, am pus mape tot dar doar eu pot sa intru. Am facut setarea sv_lan 0, si am facut si niste setari la firewall dar tot nu merge. Un coleg a zis ca i se incarca putin apoi zice ca scrie Failed to connect the game. Va rog sa ma ajutatiii! Multumesc anticipat (dau funda!)

2 răspunsuri:
| nextlevel999 a răspuns:

Scoate routeru wireless si lasa-l doar pe de la de la provider

| AntiHero explică (pentru nextlevel999):

Eu am internet prin fibra optica...