| amy_3939 a întrebat:

Am descarcat google chrome-ul si voiam sa imi iau si niste jocuri de pe chrome.google.com/webstore, dar problema este ca atunci cand dau pe butonul "adauga in chrome" ma intreaba daca vreau sa il instalez, dau da, si apoi nu se intampla nimic. nu imi apare ca l-a instalat nici ca nu l-a instalat, e f ciudat. cine poate sa ma dumireasca si pe mine are fundalaughing

1 răspuns:
| lucianxp12 a răspuns:

Pai cind intri in chrome in stanga si in dreapta apar niste sageti apasa pe ele.