| Claudiu_Mihay_1999 a întrebat:

Am descarcat Grand Theft Auto 5 de pe net si la instalare imi trebuie un cod.Ma puteti ajuta?

Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Ai descarcat ceva ce ar putea dauna calculatorului deoarece inca gta 5 n-a aparut inca pe pc si lumea se foloseste de neatentie pentru a infecta pc-urile.

| Claudiu_Mihay_1999 explică (pentru Zangetsu):

Nu, dar stii cumva cand ar putea aparea si cat costa?

5 răspunsuri:
| eXperience a răspuns:

Sterge l si uita de el, a anuntat si la TV ca acel ''gta 5'' este doar un virus.

| Brunethaa a răspuns:

99% este virus happy Te sfatuiesc sa stergi tot continutul pentru ca dauneaza PC-ului... GTA 5 nu se gaseste pe net (google), abia de a aparut si se poate cumpara

| Claudiu_Mihay_1999 explică (pentru Brunethaa):

Ok,mersi am facut asta deja.