| Ardei87 a întrebat:

Sall Tpu.Imi puteti spune pasii de instalare pentru Grand Theft Auto III Android ca am incercat si tot nu merge, imi apare ceva cu data authorization parca.Ms mult.

Răspuns Câştigător
| faby1 a răspuns:

Sall.,,Cu un ghiocel nu se face primavara'' asa si cu jocurile cu bani din g.play, nu poti doar cu APK, trebuie sa intri pe Apkmania cauti grand... si descarci toate partile in pc, le dezarhivezi intr-un folder pe toate si conectezi androidul la pc si le bagi in android -obb. Si cam atat. Dai funda?