| KoKo56 a întrebat:

Am descarcat GTA san andreas multiplayer si acum trebuie sa-l bag intr-un folder.Am incercat sa il bag in toate folderele dar nu pot da OK.De ce?
Funda!

1 răspuns:
| Jock3r99 a răspuns:

GTA SAMP (san andreas multiplayer) trebuie instalat in folderul unde este si GTA SA.
Si pentru inceput daca ai jucat GTA SA fara parole trainere, hacku etc. poti sa incerci un mod Rp (RolePlay), pe serverul Pandora Network, sau poate pe modurile stunt sau chiar unul Protect the president happy sper ca ti-am fost de ajuutor!