| Cosmin_Martin_1998 a întrebat:

Buna TPU
Mi-am instalat Gta San Andreas si am incercat sa ma joc multiplayer
Mi-am descarcat Sa-mp si cand ii dau conncect imi intra in joc(adica in joc normal) nu imi intra multiplayer
Ce trebuie sa fac va rog ajutati-ma dau funda.winking

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Aha, asta inseamna ca trebuie sa pui crack. Chiar daca ai jocul original nu iti merge mi s-a intamplat si mie

4 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Iti da ceva eroare? Ce versiune e samp-ul?

| Cosmin_Martin_1998 explică (pentru userul7200):

0.3.7

| Cosmin_Martin_1998 explică (pentru userul7200):

Si cand ii dau connect pe samp imi intra jocul normal nu multiplayer

| userul7200 a răspuns (pentru Cosmin_Martin_1998):

Aha, asta inseamna ca trebuie sa pui crack. Chiar daca ai jocul original nu iti merge mi s-a intamplat si mie

| Mihaila_Bogdan-Iulian_1997 a răspuns:

L-ai descarcat de pe link-ul asta?
https://sa-mp.com/download.php