Am o problema cu un folder.Am facut un folder nou cu numele "..." (trei puncte) in hardul (D) unde NU am windowsul.Si in acel folder cand am intrat, acolo sunt toate folderele din D recopiate(Dar totusi acel folder are doar vreo 3 MB).
Si cand am incercat sa-l sterg zice ca-mi trebuie permisiunea de la ALEX-PC. Cum pot sa-l sterg?

1 răspuns:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Poate ai facut doar un "Shortcut", si nu le-ai copia efectiv.Inceaca sa te loghezi ca administrator si sterge-le.

Succes!