| TheDarkDragon a întrebat:

Am descarcat jocul World of Tanks si imi tat dadea "not responding", si nu stiam dece.Pana in momentul asta cand am aflat ca unele programa care cica ar fi deschise imi mananca ff mult din memoria CPU.Iar cand intru pe World of Tanks, memoria CPU, e accesata pana pe la 50-60%, ce as putea sa fac sa mearga mai bine? PLZ HELP!

2 răspunsuri:
| ady9631 a răspuns:

Si mie mi se intampla asa adica imi da not responding si memoria cpu este 100% dar nu am alta aplicatie deschisa ce sa fac sa imi mearga?

| TheDarkDragon explică (pentru ady9631):

Pai cred ca procesorul e de vina....si la tine, si la mine...