| TheDarkDragon a întrebat:

SAll, am jocul world of tanks.il pornesc, scriu parola, intru in joc, imi iau tancul, dau LUPTA, si la loading screen, se incarca pana pe la jumate si se blocheaza, da "not responding". World of tanks imi ia 600000k resurse, si alte jocuri care iau mai mult, de exemplu assassin's cred, ia 1000000k resurse si merge, nu se blocheaza.Ce as putea sa fac sa mearga, plz ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cit ram ai si ce sistem de operare? Pe Windows XP cu 2 GB aveam si eu probleme, pe 7 cu 8 GB, pe 64 de biti, merge ca uns.

| TheDarkDragon explică (pentru KodrutZ):

Pai 2 GB win 7, dar daca imi merg alte jocuri care ocupa mai multe resurse....nu inteleg dc asta nu merge

| KodrutZ a răspuns (pentru TheDarkDragon):

2 GB, Win 7, jocuri. Ce imbecil ti-a zis ca asta e o combinatie buna de ceva? Asta e mai mincator de memorie asa. 2 GB+ Win 7+jocuri nu vreau sa ma gindesc cit de mizerabil se misca...