| anonim_4396 a întrebat:

Am descarcat Minecraft de la voi si l-am instalat tot ii bine numa cand intru pe el mi se deschide, dau pe singleplayer sau pe multiplayer si mah joc timp de aprox. cateva secunde si mi se blocheaza si mi se stinge laptopu. De ce?
ajutati-ma va rog, imi place foarte mult minecraft si nu pot sa ma joc.

Am laptop Lenovo G575
Windows 7 Ultimate Service Pack 1
AMD E-350 Processor 1.60 GHz
Ram: 3.00 GB (2.60 GB usable)
32-bit Operating System
Dual Core.

Multumesc

Răspuns Câştigător
| geogeogeo123 a răspuns:

Cred ca l-ai descarcat de pe in site prost! Poate are virusi ai facut scanare la tot sistemul? Uite aici link-ul de unde poti descarca minecraft http://www.minecraft.net/

| Darkangell2013 a răspuns (pentru geogeogeo123):

Minecraft l-am descarcat de la Minecraft Romania de pe site. si la un prieten ii merge foarte bine.

| geogeogeo123 a răspuns (pentru Darkangell2013):

Pai descarca-l de pe site-ul official pentru ca se poate schimba limba din engleza in romana dai la "options" dupa dai la "language" selectezi romana si dai "done"

| Darkangell2013 a răspuns (pentru geogeogeo123):

Am gasit problema ii de la placa video ca eu am AMD VISION si trebuie NVIDIA, mersi totusi ca ai incercat sa ma ajuti.

4 răspunsuri:
| Darkangell2013 a răspuns:

Altcineva nu are ideei?