| florin1979 a întrebat:

Am descarcat smackdown vs raw 2011 si pcsx2 0.9.8. dar nu ma descurc cu emulatorul asta(mai precis nu stiu sa setez tastele, miscarile luptatorilor loviturile etc) cine stie cum se face? astept raspuns si sa imi dea un mesaj la privat, poate ma ajutahappy

Răspuns Câştigător
| cristigamer a răspuns:

Pentru a seta controlul trebuie sa dai la config, din lista selectezi controler(pad) si apoi dai la plugin setings apoi selectezi pad 1(sau pad 2 pentru al doilea player)si inlocuiesti butoanele ps2 cu butoane de pe tastatura.