| MonkeyBoy a întrebat:

Am descarcat un joc JAVA dar dupa ce dau clik pe el imi da open si eu il deschid cu winRAR dar dupe aceia nu stiu cum sal instalez. Cine stie funda.

1 răspuns:
| dinamovistul19 a răspuns:

Te ajut eu
Dai sa se deschida cu winrar selectezi ce vrei tu acolo extragi de sus unde scrie extract apoi intri in folderu unde ai extras alea cauti install sau ceva instalezi daca e ceva cu deamon tools te descurci sper si apoi dupa ce l-ai instalat vezi sa ai java instalat si sa iti functioneze si itnri pe iconita jocului si dai playbig grin (FUNDA)