| Andreea0612 a întrebat:

Cum pot face ca documentele din "WinRar" sa nu mi se mai deschida cu "torch", ci cu "word"? Toate din "WinRar" sunt documente "word" dar nu se deschid cu "word".
Stiu ca la cele ce nu-s in "WinRar" si sunt pe desktop, sau in alte foldere pot da pe "open with" si pot schimba, ca sa le deschid cu Microsoft office word, dar cu documentele din "WinRar" nu pot face acelasi lucru

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Windowsul stie cu sa deschida o arhiva winrar

| K0sti a răspuns:

Orice arhiva intai o dezarhivezi, dupa care faci ce vrei tu cu acel continut. Nu lucrezi in arhiva! Greu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapta pe document -> Properties -> General -> Change si selectezi word.

| GoguAdevaratu a răspuns:

WinRAR este o arhiva. Intai se scoate din ea ce este de scos, dupa care se deschide documentul...