| Darko18 a întrebat:

Azi am downloadat crysis 2, si in fisierul downloadat nu sunt nici un fisier de tip winrar (adica sa pot extrage din ele) sunt doar niste simple fisiere. Am auzit ca as putea face cumva sa deschid fisierele (open with _ winrar si apoi sa extrag ) insa problema e, cand dau clik dreapta pe un fisier nu imi apare sa dau open with. stie cineva cum as putea sa rezolv problema?

1 răspuns:
| monstrulet a răspuns:

Intri in winrar din start-all programs etc. si navighezi din winrar pana in folderul unde sunt arhivele alea si intri in ele.