| alicia2000 a întrebat:

Am descarcat un joc simulator si desi am placa video destul de mare nu imi porneste jocul scrie ceva de incompatibilitate.imi poate zice cineva cum ar trebui sa procedez? multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Yugeen a răspuns:

Daca nu stim la ce se refera incompatibilitatea nu prea putem sa iti dam un sfat corect, nu?

Revino cu mesajul original al erorii pe care o primesti si mai vedem ce se poate face... sa-mi trimiti si un pm dupa ce ai completat, ca sa pot sa verific topic-ul.

O noapte placuta, pe curand! happy