| Codooooooi696969696969 a întrebat:

Am dezinstalat minecraft pocket edition de pe Happy mod, ca să îmi instalez noua versiune, tot de pe happymod, dar acum primesc eroare, la orice versiune de minecraft, prima data scrie "doriți sa instalați o actualizare pentru aceasta aplicație?" dau ok și după îmi apare "aplicația nu a fost instalata"

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Acea actualizare nu se poate finaliza pentru ca ii lipseste o versiune de Microsoft C++ sau ceva asemanator... ca sa rezolvi problema poti descarca si instala toate versiunile de C++ sau restaurezi pc-ul la un moment anterior apoi nu mai instala acea actualizare pentru care te intreaba, dai NU si gata!